© 2016 Gokhan Goksoy All rights reserved ! ®

Lösemili Çocuklar Vakfı yararına yapılan çekiliş

Posted by & filed under Home, Past Events.

Lösemili Çocuklar Vakfı yararına çekiliş yapıldı 

 

25 yıllık Türk Bankacıları Derneği’nin en görkemli ve en çok bağışın toplandığı 19. Türk Bankacıları Balosu’nda LOSEV yararına yapılan çekilişte, toplam değeri 20,000 Sterling Pound’u aşan 40 tane hediye dağıtıldı.

 

Swissotel, Hilton, Shangri-La, St Regis, Le Meridien, Four Seasons otel zincirleri ile Rixos Belek, Maça Kızı Bodrum, Tuvana Antalya, Grand Tarabya ve Alaçatı’nin meşhur butik otelleri çekilişe tatil hediyeleri ile destek verirken, 3 kıtada bayrak taşıyıcı olarak hizmet veren Atlas Global, AtlasMiles ile, Turkiye’nin en meşhur restoranları Nicole, Sunset, Topaz, Banyan, Frankie, Tapasuma ve Trilye akşam yemekleri ile LÖSEV çekilişine destek verdi.

Losev cekilisinden kare

Havalimanlarında hız, konfor ve ayrıcalık sağlayan TAV Passport ile Boyner Holding tarafından 2003 yılında kurulan ve 7/24 kişiye özel çözümleri ile Türkiye’nin en büyük assistan firması Back Up, VIP üyelikleri ile geceye destek verdi.

 

Balo salonundaki 20 masayı ise İzmir’den gece için özel olarak getirtilen ve ulusal ve uluslararası yarışmalarda 150’nin üzerinde ödül kazanan Urla Şarapçılık firmasının en değerleri şarapları süsledi.

Comments are closed.