© 2016 Gokhan Goksoy All rights reserved ! ®

76 Ulusal ve Uluslararası firma 19. Türk Bankacıları Balosu’na destek oldu!

Posted by & filed under Home, Past Events.

76 Ulusal ve Uluslararası firma 19. Türk Bankacıları Balosuna destek oldu!

 

19. Türk Bankacıları Balosu’nun Platinum Sponsorları Physkos Property ile ‘Britain’s Most Admired Company’ ve ‘Queen’s Award for Sustainable Development’ ödüllerinin sahibi Berkeley Group iken 2007’den bu yana, Türk Bankacıları Derneği’nin en büyük destekçilerinden dünyanın 4. büyük borsa şirketi GFI Group ve yüksek varlıklı bireyler için uluslararası yerleşim ve vatandaşlık planlaması yapan Henley & Partners’da 19. Türk Bankacıları Balosu’nun Gold Sponsor’ları oldu.

 

İsviçre merkezli uluslararası yatırım bankası olan UBS ile Türk bankaları Türkiye İş Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Alternatif Bank ve finans yönetim şirketleri olan İsviçre tabanlı Swisspartners ve Continental Capital ile Londra tabanlı Maxis Investments, dünyanın 3. borsa şirketi Tullett Prebon gecenin silver sponsorları arasında.

 

Dünyanin en önemli uluslararası sanat organizasyonlarından olan Contemporary Istanbul, New York bazlı Douglas Elliman ve Bodrum’dan Seahomes Paşalimanı da gecenin finansal destek veren silver sponsorlardan.

 

Comments are closed.